Travel Agency

Climb that mountain

 

Apartmánový dům
Apartmán
Bar

 

Dobrý den,
nabízíme Vám apartmán s vlastním vchodem v apartmánovém domě hotelového typu v lyžařském středisku Ramzová v Jeseníkách.
Apartmán je čtyřlůžkový s možností přistýlky.Apartmán je vybaven kuchyňskou linkou (lednicí,vařičem,varnou konvicí a mikrovlnou troubou.). Součástí je sociální zařízení ( WC, sprchový kout.). Dalším vybavením je televize a DVD. Topení je elektrické (podlahové vytápění, el. Přímotopy a v koupelně je el. Žebřík).
K ubytování je možno objednat stravu formou polopenze nebo plné penze.
V apartmánovém domě se nachází restaurace, sauna, komora na lyže a kola. Parkování u objektu na rezervovaných stáních. Stanice autobusu a vlak do 400 m od objektu.
Nejbližší sjezdovky (asi 20 m od objektu) o délce 450m a 500 m které provozují i noční lyžování. Další možnost lyžování je na 6 km sjezdových tratí s 17. lyžařskými vleky.

 

Ramzová (782 m.n.m.) je nejdynamičtěji se rozvíjející lyžařské středisko Jeseníků. Nachází se zde jediná sedačková lanová dráha v Jeseníkách. Je ukončena na Šeráku, který je počátkem hřebene Hrubého Jeseníku, ve výšce 1351 m.n.m. V zimním období se odtud můžete vydat téměř 3 km dlouhým sjezdem zpět k dolní stanici, či využít dalších vleků v horním úseku v okolí Černavy, popřípadě rodinných terénů v dolní části střediska.
Baví Vás spíše víc běžky, je Ramzová ideálním výchozím bodem pro hřebenovou tůru, či méně náročný výlet opačným směrem – do Petříkova a na Paprsek a jeho okolí. Středisko je také uměle zasněžováno.
V létě je zde možnost horské turistiky, horských kol, horské minikáry a další vyžití v okolí (krápníkové jeskyně Na Pomezí, lanová dráha s Ramzové na Šerák, přírodní rezervace Revíz, zámek Jánský Vrch, rozhledna Zlatý Chlum, koupání v zatopených lomech, termální lázně a koupaliště Velké Losiny, Priessnitzovy lázně).