FIRE POWER SHOW (129 ran/20+25mm) - 2min. 30s.

FIRE POWER SHOW (129 ran/20+25mm) - 2min. 30s.

Hodnocení produktu: 4.74/5 (19x)

Vaše hodnocení:

NOVINKA

Ohňostrojná sestava (compound fireworks) 129 ran, kalibr (průměr výmetnic): 20+25mm, KAT: F2 - PRODEJ OD 18 LET, rozměr: 350x350x160mm, hmotnost: 12kg, množství pyrotechnické slože: 879,5g, orientační délka ohňostroje: 2min.30s., směr efektů: I, výška efektů: 40m, doporučená vzdálenost diváků: 40m. Pokud bude ohňostroj umístěn za překážku (zábranu - zeď, stavba), oddělující a chránící diváky od případného selhání ohňostroje, může být vzdálenost diváků od ohňostroje kratší.

1479 Kč s DPH

Dostupnost: Skladem

Výrobce: CHILI ROSES

Ohňostrojná sestava (compound fireworks) 129 ran, CLE4514

Sestava několika baterií, nalepených a propojených z výroby tak aby to fungovalo jako ohňostroj na jedno zapálení. Průměr výmetnic je 20+25mm.
Na kartonu, nebo po otevření záklopů kartonu je šipka jak orientovat ohňostroj v terénu vzhledem k divákům. Ohňostroj z kartonu nevyjímáme, pouze odstraníme záklopy kartonu. Nestrháváme ani horní krycí papír.
Ohňostroj se odpaluje jedním zapálením zápalnice označené (Start, Zde zapálit, První zápalnice). Druhá zápalnice označená (Konec, End, Druhá zápalnice) slouží k propojení s dalším výrobkem, popřípadě jako záložní v případě selhání výrobku.
Z povahy výrobku, s velkým podílem ruční práce, jsou délky trvání sestav a baterií orientační.
Ohňostroj můžete sledovat na přiloženém videu.
Pokud si nevíte rady s výběrem a chcete pomoci, ozvěte se nám. Rádi Vám poradíme nebo přímo vybereme vhodné produkty, aby ohňostroj splňoval Vaše představy.

CLP

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

K poskytování kvalitnějších služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Vice info