PROFI 200 MIX (200ran/25+30+45mm) - 4min. - VYŮHLOVANÝ

PROFI 200 MIX (200ran/25+30+45mm) - 4min. - VYŮHLOVANÝ

Hodnocení produktu: 4.92/5 (12x)

Vaše hodnocení:

AKCE DOPRAVA ZDARMA Bestseller

Ohňostrojná sestava (compound fireworks) 200 ran, kalibr (průměr výmetnic): 25+30+45mm, KAT: F3 - PRODEJ OD 21 LET, rozměr: 875x390x260mm, hmotnost: 38kg, množství pyrotechnické slože: 3999,20g, orientační délka ohňostroje: 4min, směr efektů (vyuhlované): I+Z+V+W, výška efektů: 40-60m, doporučená vzdálenost diváků: 70m. Pokud bude ohňostroj umístěn za překážku (zábranu - zeď, stavba), oddělující a chránící diváky od případného selhání ohňostroje, může být vzdálenost diváků od ohňostroje kratší.

6980 Kč s DPH

7250 Kč s DPH Sleva 270 Kč

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Chilli roses

Ohňostrojná sestava (compound fireworks) 200 ran, CLE4509

Sestava několika baterií, nalepených a propojených z výroby tak aby to fungovalo jako ohňostroj na jedno zapálení. Průměr výmetnic je 25+30+45mm.

Na kartonu, nebo po otevření záklopů kartonu je šipka jak orientovat ohňostroj v terénu vzhledem k divákům. Ohňostroj z kartonu nevyjímáme, pouze odstraníme záklopy kartonu. Nestrháváme ani horní krycí papír.
Ohňostroj se odpaluje jedním zapálením zápalnice označené (Start, Zde zapálit, První zápalnice). Druhá zápalnice označená (Konec, End, Druhá zápalnice) slouží k propojení s dalším výrobkem, popřípadě jako záložní v případě selhání výrobku.

U vyůhlovaných ohňostrojů, (jsou to kompakty nebo složené ohňostroje), je potřeba orientovat ohňostroj na odpališti dle šipek (směrem k divákům nebo potisku na obalu ve tvaru vějíře). Efekty těchto ohňostrojů jdou široko do stran, proto je potřeba větší prostor a dávat pozor na překážky ve směru efektu (stavby, stromy aj.).

Z povahy výrobku, s velkým podílem ruční práce, jsou délky trvání sestav a baterií orientační.
Ohňostroj můžete sledovat na přiloženém videu.
Pokud si nevíte rady s výběrem a chcete pomoci, ozvěte se nám. Rádi Vám poradíme nebo přímo vybereme vhodné produkty, aby ohňostroj splňoval Vaše představy.

 

 

CLP

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

K poskytování kvalitnějších služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Vice info

Soukromí - potvrzení *

Vstupem na tento web stvrzujete , že jste dosáhli věku 18 let, případně 21 let tam, kde je to vyžadováno zákonem.

- Zákaz prodeje zábavní pyrotechniky kategorie F2 osobám mladším 18 let
- Zákaz prodeje zábavní pyrotechniky kategorie F3 osobám mladším 21 let