GOLD EDITION (35ran/25mm) - FINÁLOVÝ - VYŮHLOVANÝ - 25s.

GOLD EDITION (35ran/25mm) - FINÁLOVÝ -  VYŮHLOVANÝ - 25s.

Hodnocení produktu: 5/5 (7x)

Vaše hodnocení:

NOVINKA

Baterie 35 ran, kalibr: 25mm, výška efektů 40m, KAT F2, PRODEJ OD 18 LET, MINIMÁLNÍ VZDÁLENOST PRO DIVÁKY JE 50m. Rozměr: 275/150x200x175mm, hmotnost: 6kg, množství pyrotechnické slože: 410g, orientační délka ohňostroje: 25s. směr efektů: FAN, Pokud bude ohňostroj umístěn za překážku (zábranu - zeď, stavba), oddělující a chránící diváky od případného selhání ohňostroje, může být vzdálenost diváků od ohňostroje kratší.

608 Kč s DPH

Dostupnost: Skladem

Výrobce: CHILI ROSES

Baterie výmetnic - vyůhlovaná (Kompakt) 35 ran, CLE402

Průměr výmetnic je 25 mm.

Ohňostroj se odpaluje jedním zapálením zápalnice označené (Start, Zde zapálit, První zápalnice). Druhá zápalnice označená (Konec, End, Druhá zápalnice) slouží k propojení s dalším výrobkem, popřípadě jako záložní v případě selhání výrobku.

U vyůhlovaných ohňostrojů, (jsou to kompakty nebo složené ohňostroje), je potřeba orientovat ohňostroj na odpališti dle šipek (směrem k divákům nebo potisku na obalu ve tvaru vějíře). Efekty těchto ohňostrojů jdou široko do stran, proto je potřeba větší prostor a dávat pozor na překážky ve směru afektu (stavby, stromy aj.).
Z povahy výrobku, s velkým podílem ruční práce, jsou délky trvání sestav a baterií orientační.

Ohňostroj můžete sledovat na přiloženém videu.
Pokud si nevíte rady s výběrem a chcete pomoci, ozvěte se nám. Rádi Vám poradíme nebo přímo vybereme vhodné produkty, aby ohňostroj splňoval Vaše představy. 

CLP

 

 

 

 

 

 

 

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

K poskytování kvalitnějších služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Vice info

Soukromí - potvrzení *

Pro objednání zboží vyžadujeme splnění věkové hranice