Bezdrátové odpalovací zařízení pro 8 ODPALŮ

Bezdrátové odpalovací zařízení pro 8 ODPALŮ

Hodnocení produktu: 4.58/5 (24x)

Vaše hodnocení:

Dosah cca 150m. Obsahuje vysílač i přijímač. Vhodné k dálkové iniciaci 1-8 elektrických palníků pro odpálení zábavné pyrotechniky a ohňostrojů

1980 Kč s DPH

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Chilli roses

Návod k použití
Dálkové odpalovací zařízení na 8 odpalů.
Dosah až 100m (podle terénu a povětrnostních podmínek).
Toto zařízení umí odpálit 1 - 8 odpalů
Odpalovat lze jednotlivě.

1. Vložte baterie do přijímačů a stiskem bočního vypínače přístroj zapněte,rozsvítí se červené kontrolky,pokud svítí intenzivně tak je vše v pořádku a baterie jsou plně nabité, pokud svítí některé
slaběji tak nemusí mít přístroj dostatečnou kapacitu energie k odpalu na delší vzdálenosti, proto používejte plně nabité baterie.

2. Kontrola zařízení: Stiskněte tlačítko na ovladači,vybraná pozice problikne na přijímači a to znamená, že tento kanál je v pořádku a muže být řízen dálkovým ovladačem.
3. Vypněte napájení a připojte elektrický palník.(Vždy,když se chystáte připojit k přístroji palník tak mějte přistroj raději vypnutý abyste zamezili nechtěnému odpalu.) po připojení palníku zařízení opět zapněte, pozice do které jste zapojili palník svití intenzivněji a tím indikuje že je okruh uzavřen a vše je v pořádku. (dráty palníku se nesmí křížit.)
4. Před odpalem se ujistěte, že tlačítko na ovladači nemůže být stisknuto.(Pokud má dálkový ovladač na boční straně tlačítko ON/OFF můžete ho vypnou a zamezit tak nechtěnému odpalu.
5. Odpal: Zapněte na přijímači napájení,kontrolky připojených palníku budou svítit intenzivněji (případně jinou barvou) než ty prázdné a vzdalte se do bezpečné vzdálenosti (50 metrů) a libovolně odpalujte..
6. Nastavení - Každý přijímač je programovatelný
Vpředu na každém přijímači je malá dírka v které je programovací tlačítko. Tenkým šroubovákem zmáčknete tlačítko a na vysílači podržíte 5 – 10s. odpal č.1, naladí se Vám celý přijímač.
7. Sekvence a all fire
Sekvence – tlačítko 7+8
All fire – tlačítko 6+8

Tlačítka je třeba zmáčknout současně.

Nový komentář

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení

Soukromí - potvrzení *

Vstupem na tento web stvrzujete , že jste dosáhli věku 18 let, případně 21 let tam, kde je to vyžadováno zákonem.

- Zákaz prodeje zábavní pyrotechniky kategorie F2 osobám mladším 18 let
- Zákaz prodeje zábavní pyrotechniky kategorie F3 osobám mladším 21 let