ARMAGEDON (163 ran/30+50mm) - 2min.25s. - VYŮHLOVANÝ

ARMAGEDON (163 ran/30+50mm) - 2min.25s. - VYŮHLOVANÝ

Hodnocení produktu: 4.89/5 (38x)

Vaše hodnocení:

NOVINKA DOPRAVA ZDARMA Bestseller

Ohňostrojná sestava (compound fireworks) 163 ran, kalibr (průměr výmetnic): 30+50mm, KAT: F3 - PRODEJ OD 21 LET, rozměr: 860x395x260mm, hmotnost: 30kg, množství pyrotechnické slože: 3600g, orientační délka ohňostroje: 2min.25s., směr efektů (vyuhlované): I+Z+V+W, výška efektů: 40-60m, doporučená vzdálenost diváků: 70m. Pokud bude ohňostroj umístěn za překážku (zábranu - zeď, stavba), oddělující a chránící diváky od případného selhání ohňostroje, může být vzdálenost diváků od ohňostroje kratší.

7194 Kč s DPH

Dostupnost: Skladem

Výrobce: CHILI ROSES

Pokud video nefunguje, prosím aktualizujte stránku a bude to v pořádku.

Ohňostrojná sestava (compound fireworks) 163 ran, CLE4525
Sestava několika baterií, nalepených a propojených z výroby tak aby to fungovalo jako ohňostroj na jedno zapálení. Průměr výmetnic je 30+50mm.

Na kartonu, nebo po otevření záklopů kartonu je šipka jak orientovat ohňostroj v terénu vzhledem k divákům. Ohňostroj z kartonu nevyjímáme, pouze odstraníme záklopy kartonu. Nestrháváme ani horní krycí papír.
Ohňostroj se odpaluje jedním zapálením zápalnice označené (Start, Zde zapálit, První zápalnice). Druhá zápalnice označená (Konec, End, Druhá zápalnice) slouží k propojení s dalším výrobkem, popřípadě jako záložní v případě selhání výrobku.

U vyůhlovaných ohňostrojů, (jsou to kompakty nebo složené ohňostroje), je potřeba orientovat ohňostroj na odpališti dle šipek (směrem k divákům nebo potisku na obalu ve tvaru vějíře). Efekty těchto ohňostrojů jdou široko do stran, proto je potřeba větší prostor a dávat pozor na překážky ve směru afektu (stavby, stromy aj.).

Z povahy výrobku, s velkým podílem ruční práce, jsou délky trvání sestav a baterií orientační.
Ohňostroj můžete sledovat na přiloženém videu.
Pokud si nevíte rady s výběrem a chcete pomoci, ozvěte se nám. Rádi Vám poradíme nebo přímo vybereme vhodné produkty, aby ohňostroj splňoval Vaše představy.CLP

Nový komentář

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení

Soukromí - potvrzení *

Vstupem na tento web stvrzujete , že jste dosáhli věku 18 let, případně 21 let tam, kde je to vyžadováno zákonem.

- Zákaz prodeje zábavní pyrotechniky kategorie F2 osobám mladším 18 let
- Zákaz prodeje zábavní pyrotechniky kategorie F3 osobám mladším 21 let