Bezdrátové odpalovací zařízení na 24 odpalů

Bezdrátové odpalovací zařízení na 24 odpalů

Hodnocení produktu: 4.67/5 (15x)

Vaše hodnocení:

NOVINKA

Dálkové odpalovací zařízení AM04RDosah 150-300m (podle terénu a povětrnostních podmínek).Toto zařízení umí odpálit 1 - 99 odpalů

4200 Kč s DPH

Dostupnost: Momentálně vyprodáno

Dálkové odpalovací zařízení AM04R
Dosah 150-300m (podle terénu a povětrnostních podmínek).
Toto zařízení umí odpálit 1 - 99 odpalů
Odpalovat lze jednotlivě nebo s možností nastavení časové prodlevy
1. Vložte baterie do přijímačů a stiskem bočního vypínače přistroj zapněte,rozsvítí se červené kontrolky,pokud svítí intenzivně tak je vše v pořádku a baterie jsou plně nabité, pokud svítí některé
slaběji tak nemusí mít přístroj dostatečnou kapacitu energie k odpalu na delší vzdálenosti, proto používejte vždy plně nabité baterie.
2. Kontrola zařízení: Stiskněte tlačítko na ovladači,vybraná pozice problikne na přijímači a to znamená že tento kanál je v pořádku a muže být řízen dálkovým ovladačem.
3. Vypněte napájení a připojte elektrický palník.(Vždy,když se chystáte připojit k přístroji palník tak mějte přistroj raději vypnutý abyste zamezili nechtěnému odpalu.) po připojení palníku zařízení opět zapněte, pozice do které jste zapojili palník svití intenzivněji a tím indikuje že je okruh uzavřen a vše je v pořádku. (dráty palníku se nesmí křížit.)
4. Před odpalem se ujistěte že tlačítko na ovladači nemůže být stisknuto.(Pokud má dálkový ovladač na boční straně tlačítko ON/OFF můžete ho vypnou a zamezit tak nechtěnému odpalu.
5. Odpal: Zapněte na přijímači napájení,kontrolky připojených palníku budou svítit intenzivněji (případně jinou barvou) než ty prázdné a vzdalte se do bezpečné vzdálenosti (50 metru) a libovolně odpalujte..
6. Běžný režim
Jednotlivé odpaly - když zapnete vysílač svítí pozice 01, na pravé straně ovladače je posuvné tlačítko kterým lze nastavit pohybem dolů a nahoru požadovaná pozice odpalu od 1-99.Pro odpal vybrané pozice zmáčkněte prostřední červené tlačítko.Vybraná pozice problikne na přijímači např No.1
po stisknutí se automaticky na ovladači objeví pozice No.2.
7.Odpálení všech pozic naráz - pokud chcete odpálit všechny pozice naráz tak zapněte vysílač a postraním posuvným tlačítkem pohněte směrem dolů, objeví se dvě ( -- ) čárky a kontrolka ovladače změní barvu z červené na modrou a tím indikuje že je zařízení připravené k odpalu, zmáčkněte tlačítko odpalu a na přijímačích vám probliknou všechny kontrolky naráz.
8.Nastavení časové prodlevy - Zapněte vysílač a postraním kolečkem na pravé straně ovladače si zvolte časovou prodlevu mezi následujícím odpalem pohybem nahoru nebo dolů od ´´0.1´´sekundy do ´´10´´ sekund, přičemž 0.1 sec = 01 na digitálním displeji ovladače, tedy ´´01´´ až ´´99´´ = ´´0.1´´ až ´´10 sec´´ ...Když máte nastavenou požadovanou prodlevu např.: 05 na vysílači což se rovná 0.5 sekund prodlevy, stiskněte postraní kolečko a číslo 05 začne blikat a tím indikuje že je zařízení připraveno na odpal s prodlevou 0.5 sec.,mezi jednotlivými odpaly.
pro odpal stiskněte prostřední červené tlačítko.Když ho zmačknete tak na přijímačích postupně probliknou kontrolky odpalu ve vámi zvoleném zpožďovacím intervalu.

Tabulka intervalů

ČÍSLO INTERVAL (sec) ČÍSLO INTERVAL (sec)
1 0.1 51 5.1
2 0.2 52 5.2
3 0.3 53 5.3
4 0.4 54 5.4
5 0.5 55 5.5
6 0.6 56 5.6
7 0.7 57 5.7
8 0.8 58 5.8
9 0.9 59 5.9
10 1.0 60 6.0
50 5.0 100 10.0

 

Nový komentář

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení

Soukromí - potvrzení *

Vstupem na tento web stvrzujete , že jste dosáhli věku 18 let, případně 21 let tam, kde je to vyžadováno zákonem.

- Zákaz prodeje zábavní pyrotechniky kategorie F2 osobám mladším 18 let
- Zákaz prodeje zábavní pyrotechniky kategorie F3 osobám mladším 21 let